Adres do korespondencji – Poznań, Wrocław i Warszawa

Sprawna obsługa korespondencji to nie tylko obowiązek, lecz również gwarancja sukcesu każdej firmy. W ramach wirtualnego biura otrzymasz adres korespondencyjny w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu, pod który będą trafiały Twoje listy od klientów, partnerów biznesowych czy instytucji. Z usługi mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorcy, lecz również osoby prywatne, które szukają wsparcia w zakresie obsługi korespondencji. Jeśli regularnie wyjeżdżasz lub często się przeprowadzasz, możesz wykorzystać nasz adres korespondencji. Warszawa, Wrocław i Poznań to miasta, w których działamy – wybierz lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada i skontaktuj się z nami, by podpisać umowę.

Adres korespondencyjny – na czym polega usługa?

Po zawarciu umowy otrzymasz prestiżowy adres do korespondencji – Poznań, Wrocław lub Warszawa. Odbieramy korespondencję Klientów, która trafia do naszej skrzynki, a następnie wysyłamy powiadomienie e-mail ze zdjęciem awizo lub koperty listu oraz instrukcją, w jaki sposób odebrać przesyłkę. Listy, które trafiają do naszej skrzynki, wkładamy do skrytek z zamkiem elektronicznym otwieranym na kod PIN – można je odebrać o dowolnej porze w ciągu 3 dni. W przypadku awizo list będzie do odbioru w lokalnym Urzędzie Pocztowym. W ramach usługi oferujemy również skanowanie za dodatkową opłatą – cennik znajduje się w naszej szczegółowej ofercie.

Skorzystaj z adresu do korespondencji – usługa nie tylko dla firm!

Choć z usług wirtualnych biur najczęściej korzystają przedsiębiorcy, nie jest to usługa skierowana wyłącznie do firm. Adres do korespondencji we Wrocławiu, Poznaniu lub Warszawie mogą wykorzystywać również osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, czyli tzw. osoby prywatne, a także wszelkiego rodzaju organizacje. Zakres usług jest taki sam, a jedyna różnica polega na wystawieniu faktury imiennej bez NIP.

Adres do korespondencji to dobre rozwiązanie dla:

Jak korzystać z adresu korespondencyjnego Biuro31?

Po podpisaniu umowy z Biuro31 adres korespondencyjny we Wrocławiu, Warszawie lub Poznaniu możesz traktować jak swój własny. Oznacza to, że taki adres legalnie udostępnisz klientom, zamieścisz na stronie internetowej, wydrukujesz na wizytówkach czy umieścisz w mediach społecznościowych. Jeśli prowadzisz działalność, możesz też skorzystać z usługi, jaką jest adres do rejestracji firmy i wprowadzić nasze dane do rejestrów CEIDG, KRS czy VAT. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć podawania osobistych danych i zachować prywatność.

Jak odbierać korespondencję?

Wszystkie listy, które trafią na nasz adres, będą na Ciebie czekały w skrytce zabezpieczonej numerem PIN. Po otrzymaniu listu wysyłamy powiadomienie e-mail ze zdjęciem koperty, a w ramach usługi dodatkowej oferujemy też skanowanie dokumentów. Adres korespondencji Wrocław, Poznań i Warszawa – jest usługą, która nie obejmuje odbioru listów poleconych, chyba że skorzystasz z bezpłatnej usługi Poczty Polskiej o nazwie Polecony do skrzynki (nie obejmuje listów wymagających potwierdzenia odbioru). W innym razie do Twojej skrytki trafi awizo, a korespondencja będzie oczekiwała na odbiór w placówce pocztowej.

Adres korespondencji Biuro31 – dlaczego warto?

Prestiżowy adres korespondencyjny w Poznaniu, Wrocławiu lub Warszawie to nie tylko sposób na poprawę wizerunku firmy – sprawdź, co możesz zyskać w ramach usługi:

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat udostępniania adresu do korespondencji? Skontaktuj się z nami lub sprawdź najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Biuro31 - Najtańsze biuro wirtualne w Polsce - adres Twojej firmy w Poznaniu i Warszawie